KOMUNIKACJA MIEJSKA CHEŁM

PRYWATNA STRONA O CHEŁMSKIEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, OBECNEJ JAK I TEJ DAWNIEJSZEJ

Trasy 2006

Na podstawie strony CLA Chełm z 2006 r.

1: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Wojsławicka, 3 Maja, 15 Sierpnia, Lwowska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Młodowskiej, I P.Szwoleżerów, 11 Listopada, Przemysłowa - PRZEMYSŁOWA
2:

3: CERAM./BUDOWLANA - Ceramiczna, Szpitalna, Lubelska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Wojsławicka, 3 Maja, Lwowska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Szpitalna, Ceramiczna - CERAM./BUDOWLANA

 

Kursy sobotnie i niedzielne (których było 2 dziennie) do Ogródków Działkowych II.

3B: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Lubelska, Zawadówka, Włodawska, Horodyszcze - HORODYSZCZE PĘTLA

 

Niektóre kursy do Cementowni.

3A: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Lubelska, Podgórze, Janów, Stołpie, Nowosiółki - NOWOSIÓŁKI 2

 

Niektóre kursy do Cementowni bądź do Dworca Gł. PKP.

4: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lwowska, Pokrówka - KOL. POKRÓWKA PĘTLA

 

Niektóre kursy do Cementowni oraz przez Metalową / Żółtańce.

4A: linia zlikwidowana tuż przed wakacjami r. 2004.

4B: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lwowska, Pokrówka, Strupin Łanowy, Strupin Duży, Rożdżałów, Krzywice - KRZYWICE

 

Niektóre kursy przez Wojsławicką / przez Metalową/Żółtańce do: Kol. Pokrówka (pętla).

5: CERAM./BUDOWLANA - Ceramiczna, Szpitalna, Lubelska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Hrubieszowska, Strupin Mały - STRUPIN MAŁY

 

Niektóre kursy z/do Przemysłowej, Ignatowa. Oraz kurs skrócony do Krzyżówek Wojsławickich.

5A: CERAM./BUDOWLANA - Ceramiczna, Szpitalna, Lubelska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Hrubieszowska, Józefin, Kamień, Strachosław - STRACHOSŁAW SZKOŁA

 

Niektóre kursy z/do Przemysłowej, Okszowa skrzyż. , Pławanic i Józefina.

5C: PRZEMYSŁOWA - Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Hrubieszowska, Strupin Mały, Strachosław, Kamień, Rudolfin, Pławanice - PŁAWANICE

 

Niektóre kursy do Pogranicza, Ignatowa bądź Pogranicza przez Ignatów.

6: DWORZEC GŁÓWNY PKP - Kolejowa, Al. Piłsudskiego, Brzóski, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Strażacka, Al. Armii Krajowej, Lwowska, Męczenników, Połaniecka, Wolności, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Młodowskiej, I P.Szwoleżerów, Al. Piłsudskiego, Kolejowa - DWORZEC GŁÓWNY PKP

 

Niektóre kursy do Cementowni oraz z Łowieckiej / Ogrodniczej.

8: DWORZEC GŁÓWNY PKP - Kolejowa, Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Lubelska, Szpitalna, Ceramiczna - CERAM./OGR. DZIAŁK. II
9: ZACHODNIA/OS. GWAREK - Lubelska, Młodowskiej, I P.Szwoleżerów, Al. Piłsudskiego, Kolejowa, Przemysłowa, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Lubelska, Zawadówka - ZACHODNIA/OS. GWAREK

10: CEMENT. CHEŁM - Fabryczna, Przemysłowa, Rolnicza, Łowiecka, Litewska, Hrubieszowska, Wojsławicka, 3 Maja, 15 Sierpnia, Lwowska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. Przyjaźni, Okszowska, Okszów, Kolonia Okszów, Koza Gotówka, Srebrzyszcze - SREBRZYSZCZE PĘTLA

 

Niektóre kursy przez Pl. Gdański, do Okszowa / Okszowskiej (CLA).

11: CERAM./OGR. DZIAŁK. II - Ceramiczna, Szpitalna, Rejowiecka, Lubelska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lwowska, 3 Maja, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Hrubieszowska, Litewska, Brzóski, 11 Listopada, Al. Piłsudskiego, Kolejowa, Sienkiewicza, Gdańska, Al. Armii Krajowej, Al. Przyjaźni, Okszowska, Okszów, Kolonia Okszów, Koza Gotówka, Srebrzyszcze - SREBRZYSZCZE PĘTLA

 

Niektóre kursy przez Strażacką Kino, oraz do: Okszowa skrzyż przez Strażacką i/lub Os. Gwarek.

12: CERAM./BUDOWLANA - Ceramiczna, Szpitalna, Rejowiecka, Zawadówka, Lubelska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lwowska, 3 Maja, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Hrubieszowska, Litewska, Brzóski, 11 Listopada, Al. Piłsudskiego, Kolejowa, Sienkiewicza, Gdańska, Lubelska, Trubakowska, Piwna - PIWNA/PĘTLA

15: DWORZEC GŁÓWNY PKP - Kolejowa, Al. Piłsudskiego, Brzóski, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Strażacka, Al. Armii Krajowej, Lutosławskiego, Wieniawskiego, Męczenników, Połaniecka, Wolności, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Żwirki i Wigury, Katedralna, Al. Piłsudskiego, Kolejowa - DWORZEC GŁÓWNY PKP

 

Niektóre kursy: HUTNICZA - Rampa Brzeska, Al. Przyjaźni, Al. Armii Krajowej, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lutosławskiego, Wieniawskiego, Męczenników, Połaniecka, Wolności, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Żwirki i Wigury, Katedralna, Al. Piłsudskiego, Kolejowa - DWORZEC GŁÓWNY PKP

16: DWORZEC GŁÓWNY PKP - Kolejowa, Al. Piłsudskiego, Brzóski, 11 Listopada, I P.Szwoleżerów, Gdańska, Strażacka, Al. Armii Krajowej, Lwowska, Męczenników, Połaniecka, Wolności, Wojsławicka, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Al. Przyjaźni, Rampa Brzeska - HUTNICZA
17: PIWNA/PĘTLA - Piwna, Trubakowska, Lubelska, Młodowskiej, Sienkiewicza, Kolejowa - DWORZEC GŁÓWNY PKP | ZLIKWIDOWANA POD KÓNIEC CZERWCA R. 2006 |
20: RUDA-HUTA - Okszów - Okszowska - al. Przyjaźni [dalej trasa nieznana, linia istniała krótko od ok. 1/2006, a obsługiwana była Kapenami Cacciamali TCM-920] | ZLIKWIDOWANA POD KÓNIEC MAJA R. 2006 |

21: SREBRZYSZCZE PĘTLA - Srebrzyszcze, Koza Gotówka, Kolonia Okszów, Okszów, Okszowska, Al. Przyjaźni, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Młodowskiej, Sienkiewicza, Kolejowa, Al. Piłsudskiego, 11 Listopada, Brzóski, Litewska, Hrubieszowska, Wojsławicka, 3 Maja, Lwowska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Rejowiecka, Szpitalna, Ceramiczna - CERAM./OGR. DZIAŁK. II

 

Niektóre kursy przez Zachodnią / Os. Gwarek

22: PIWNA/PĘTLA - Piwna, Trubakowska, Lubelska, Młodowskiej, Sienkiewicza, Kolejowa, Al. Piłsudskiego, 11 Listopada, Brzóski, Litewska, Hrubieszowska, Wojsławicka, 3 Maja, Lwowska, Al. I Armii WP, Al. Armii Krajowej, Lubelska, Zawadówka, Rejowiecka, Szpitalna, Ceramiczna - CERAM./BUDOWLANA

 

Niektóre kursy do Wiaduktu bądź do Ogródków Działk. II

24: Tak samo jak teraz, z tym że pętlę miała na przystanku "Dworzec BUS", nie zaś przy Fabryce Domów

Objaśnienie do oznaczeń linij:

Linia zwykła, kursująca w obu kierunkach na zbliżonej analogicznie trasie.
Linia podmiejska zwykła
Linia okrężna jednokierunkowa
Linia zwykła jednokierunkowa (Bez powrotu)
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych