KOMUNIKACJA MIEJSKA CHEŁM

PRYWATNA STRONA O CHEŁMSKIEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, OBECNEJ JAK I TEJ DAWNIEJSZEJ

Trasy 1985

Na podstawie planu PPWK: Chełm - wyd. III (1985)

1: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Przemysłowa - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - pl. Stalingradzki - Lubelska - KRZYŻÓWKI LUBELSKIE
2: CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE) - Szpitalna - Lubelska - I AWP -  Lwowska - POKRÓWKA
3: OKSZÓW - Okszowska - Rampa Brzeska - Przejazd Kowelski - Kolejowa - Mickiewicza - Lubelska - I AWP - Lwowska - POKRÓWKA
4: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - Kamień - STRACHOSŁAW
5: TRUBAKOWSKA - Lubelska - pl. Stalingradzki - Młodowskiej - OWP - 22 Lipca - Buczka - Litewska - Hrubieszowska - Wojsławicka -  CM. KOMUN. ("Unitra")
6: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - pl. Stalingradzki - Lubelska - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE)
7: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Przemysłowa - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP (Wiadukt) - Rejowiecka - KRZYŻÓWKI LUBELSKIE
8: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP (Wiadukt) - Bieławin - OKSZOWSKA (SPÓŁDZ. "POSTĘP")
9: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Lwowska - ŻÓŁTAŃCE
10: TRUBAKOWSKA - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - JÓZEFIN
11: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 22 Lipca - Świerczewskiego - Dw. Gł. PKP - Kolejowa - Mickiewicza - Lubelska - I AWP - Wojsławicka - CM. KOMUN. ("Unitra")

12: DWORZEC GŁ. PKP  - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki Lubelska - I AWP - Wojsławicka - CM. KOMUN. ("Unitra") 

| LINIA KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA |

14: GDAŃSKA - Młodowskiej - OWP - 22 Lipca - Buczka - Litewska - Hrubieszowska - Strupin Duży - Strupin Mały - KRZYWICE
15: JANÓW (ZAJAZD "TRZY DĘBY") - Podgórze - Krzyżówki Lubelskie - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - KRZYŻÓWKI WOJSŁAWICKIE
16: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP (Wiadukt) - Rejowiecka - OKSZOWSKA
17: CERAMICZNA (OGR. DZIAŁK.) - Wygon - Rejowiecka - I AWP (Wiadukt) - Lubelska - pl. Stalingradzki - Gdański - Młodowskiej - OWP - 22 Lipca - Przemysłowa - FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY)
18: JAGIELLOŃSKA (FABRYKA DOMÓW) - Buczka - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Wysoka - Katedralna - Wiejska - BIERUTA (CM. KOM.)
19: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Wojsławicka - CM. KOMUN, ("Unitra")
20: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP (Wiadukt) - Bieławin - Okszowska - Okszów - NOWINY (Leśniczówka)
21: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 22 Lipca- OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - Szpitalna - Rejowiecka - Włodawska - HORODYSZCZE
22: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Wojsławicka - al. 3 Maja - Lwowska - POKRÓWKA| LINIA NOCNA |
23: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 22 Lipca - OWP - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - Kamień - IGNATÓW
24: CM. KOMUN. ("Unitra") - Wojsławicka - I AWP (Wiadukt) - Bieławin - Okszowska - OKSZÓW
25: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Lwowska - Pokrówka - STRUPIN DUŻY
26: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Wojsławicka - al. 3 Maja - CM. KOMUN. ("Unitra")
27: RUDKA - Zawadówka - Rejowiecka - al. Przyjaźni - Rampa Brzeska - Wschodnia - Cementownia - SEREBRYSZCZE
28: DWORZEC GŁ. PKP - Świerczewskiego - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Wojsławicka - al. 3 Maja - Lwowska - POKRÓWKA
29: CM. KOMUN. ("Unitra") - al. 3 Maja - Lwowska - I AWP (Wiadukt) - Bieławin - Okszowska - Okszów - KOZA-GOTÓWKA
30: AL. 3 MAJA - Wojsławicka - I AWP - Lubelska - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE)
31: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - JÓZEFIN (SKRZYŻOWANIE)
33: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 22 Lipca - OWP - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - Krzyżówki Lubelskie - Podgórze - Janów (zajazd "Trzy Dęby") - STOŁPIE
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych