KOMUNIKACJA MIEJSKA CHEŁM

PRYWATNA STRONA O CHEŁMSKIEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, OBECNEJ JAK I TEJ DAWNIEJSZEJ

Trasy 1992

Na podstawie planu PPWK: Chełm - wyd. IV (1992)

1: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - pl. Gdański - Lubelska - KRZYŻÓWKI LUBELSKIE
2: CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE) - Szpitalna - Lubelska - al. AK - Hrubieszowska - KRZYŻÓWKI WOJSŁAWICKIE
3: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Obłońska - Narutowicza - al. AK - Lwowska - POKRÓWKA
4: DWORZEC GŁ. PKP - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - pl. Gdański - Lubelska - al. AK - Hrubieszowska - Kamień - Strachosław - MOŁODUTYN
5: PIWNA - Trubakowska - Lubelska - pl. Stalingradzki - Młodowskiej - 1 PSz - 11 Listopada - Brzóski - Litewska - Hrubieszowska - Wojsławicka -  CM. KOMUN. ("Unitra")
6: DWORZEC GŁ. PKP - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE)
7: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz- Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK (Wiadukt) - Rejowiecka - Zawadówka - OS. GWAREK (PLAC JANA PAWŁA II)
8: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK (Wiadukt) - al. Przyjaźni - Okszowska - OKSZÓW
9: DWORZEC GŁ. PKP - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Strażacka - Reformacka - Pocztowa - Hrubieszowska - al. AK - Lwowska - Metalowa - ŻÓŁTAŃCE
11: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Kolejowa - Dw. Gł. PKP - Kolejowa - Obłońska - Narutowicza - al. AK - Wojsławicka - CM. KOMUN. ("Unitra")

12: DWORZEC GŁ. PKP  - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelka - al. AK - Lwowska - Pokrówka - Strupin Duży - Rożdżałów - KRZYWICE

14: KRZYŻÓWKI LUBELSKIE - Lubelska - al. AK - Hrubieszowska - Krzyżówki Wojsławickie - STRUPIN DUŻY
15: NOWOSIÓŁKI - Stołpie - Janów - Podgórze - Krzyżówki Lubelskie - Lubelska - I AWP - Hrubieszowska - KRZYŻÓWKI WOJSŁAWICKIE
16: DWORZEC GŁ. PKP - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Stalingradzki - Lubelska - al. AK (Wiadukt) - al. Przyjaźni - Okszowska - OKSZÓW
17: CERAMICZNA (OGR. DZIAŁK.) - Wygon - Rejowiecka - al. AK (Wiadukt) - Lubelska - pl. Gdański - Gdańska - Młodowskiej - 1 PSz - 11 Listopada -Przemysłowa - FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY)
18: JAGIELLOŃSKA (FABRYKA DOMÓW) - Brzóski - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK - Żwirki i Wigury - Katedralna - Wileńska - MOŚCICKIEGO (CM. KOMUN.)
19: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska -  al. AK - Wojsławicka - CM. KOMUN, ("Unitra")
20: DWORZEC GŁ. PKP - Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK (Wiadukt) - al. Przyjaźni - Okszowska - Okszów - Nowiny - Poczekajka - RUDA HUTA
21: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - Szpitalna - Rejowiecka - Włodawska - HORODYSZCZE
22: DWORZEC GŁ. PKP - Kolejowa - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Strażacka - Reformacka - Pocztowa - Hrubieszowska - al. AK - Wojsławicka ("Unitra") - al. 3 Maja - Lwowska - al. AK ("Kamena") - Lubelska - Krzyżówki Lubelskie - Rejowiecka - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE) | LINIA NOCNA |
23: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 11 Listopada - 1 P Sz - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK - Hrubieszowska - Kamień - IGNATÓW
24: 15 SIERPNIA (OS. SŁONECZNE) - al. 3 Maja - Wojsławicka - al. AK (Wiadukt) - al. Przyjaźni - Okszowska - Okszów - Koza-Gotówka - SEREBRYSZCZE
26: FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY) - Przemysłowa - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK -  Lwowska - 3 MAJA (CM. KOMUN. / "Unitra")
27: RUDKA - Zawadówka - Rejowiecka - al. Przyjaźni - Rampa Brzeska - Wschodnia - SEREBRYSZCZE
28: DWORZEC GŁ. PKP - al. Piłsudskiego - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK - Wojsławicka - al. 3 Maja - 15 SIERPNIA (OS. SŁONECZNE)
30: 15 SIERPNIA (OS. SŁONECZNE) - al. 3 Maja - Wojsłąwicka - al. AK - Lubelska - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE)
31: PRZEMYSŁOWA (OS. CEMENTOWNI) - 11 Listopada - 1 PSz - Młodowskiej - Gdańska - pl. Gdański - Lubelska - al. AK - Hrubieszowska - Józefin - Kol. Kamień - PŁAWANICE
35: WOJSŁAWICKA CM. KOMUN. ("Unitra") - al. 3 Maja - Lwowska - al. AK - Lubelska - Krzyżówki Lubelskie - Rejowiecka - Szpitalna - CERAMICZNA (CEGIELNIA HORODYSZCZE)
36: OS. GWAREK (PL. JANA PAWŁA II) - Zawadówka - Rejowiecka - al. AK (Wiadukt) - Narutowicza - Obłońska - Kolejowa - Dworzec Gł. PKP - Piłsudskiego - 11 Listopada - Przemysłowa - FABRYCZNA (KOMBINAT CEMENTOWY)
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych